04 sierpnia, 2014

Klasyka z Malmö

Uwielbiam w trakcie swoich internetowych podróży natknąć się na wnętrze, które powoduje u mnie przyspieszenie pulsu. Tak właśnie było, kiedy trafiłam na to 70-metrowe mieszkanie z Malmo. Urządzone w klasycznym, prostym stylu z niewielką ilością mebli, ale za to pięknych i ponadczasowych. Zawsze zwracam uwagę na kuchnie i ta jest moim kuchennym ideałem - zmieniłabym jedynie płytę elektryczną na gazową, ponieważ na gazowej zdecydowanie lepiej mi się gotuje, ale to już drobiazg;)
źródło: www.bo-laget.se

9 komentarzy :

  1. Ladne, biały to ostatnio mój ulubiony kolor:)Biała podłoga mi się bardzo podoba, chociaz myślę, że chyba bardziej uniwersalna jest jednak nieco ciemniejsza.:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Biała podłoga jest moim marzeniem od dawna, ale ze względu na posiadanie dwóch psów raczej się nie zdecyduję. Drugą opcją jest szara, równie ładna i chyba bardziej praktyczna.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bo biały pasuje do wszystkiego :) sam mam psa i wiem, jak potrafi napaskudzić gdy spadnie nawet trochę deszczu, ale pomysł z szarą podłogą jest godny uwagi ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Mi za to podobają się cegiełki w kuchni pomiędzy meblami. Coraz bardziej się do takich przekonuję:)

    OdpowiedzUsuń
  5. wspaniale wnętrze przejrzyste, otwarte i minimalistyczne z drobnymi akcentami tak lubię

    OdpowiedzUsuń
  6. Kapitalny jest ten styl, nawet jak jest tyle białego!

    OdpowiedzUsuń
  7. Cudowne mieszkanie, piękne detale dla mnie tylko nierealne byłoby pomieścić się ze wszsytkimi szpargałami przy tak niewielkiej liczbie schowków...

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Również się zastanawiam, gdzie mieszkańcy tych pięknych domów przechowują swoje rzeczy - w niektórych domach wypatrzyłam duże schowki wnękowe, więc być może tu również gdzieś są, ale niewidoczne na zdjęciach.

      Usuń