27 stycznia, 2014

Mieszkanie w Sztokholmie

Dwupokojowe mieszkanie w Sztokholmie. Przytulne, pełne bibelotów, urządzone w skandynawskim stylu. Najmocniejszym punktem jest sypialnia, chociaż jej okno wychodzące na pokój dziecięcy może za kilka lat stać się kłopotliwe;).


źródło: www.objekt.fastighetsbyran.se

11 komentarzy :

 1. Od dawna czekałam na jakieś wnętrze, które mnie zachwyci :) I oto jest :) Nie mogę się napatrzyć. Miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo się cieszę, że Ci się podoba. Mnie aż tak nie zachwyciło, no może z wyjątkiem sypialni;)

   Usuń
 2. Uwielbiam skandynawskiem mieszkania za jakość i funkcjonalność ich rozplanowania. Nawet małe pomieszczenia oferują wciąż dużą przesteń.
  Miłego dnia życzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! Ja też staram się podglądać jak mieszkają i wprowadzać te rozwiązania u siebie, bo jak w żadnych innych wnętrzach wszystko mi się u nich podoba;)

   Usuń
 3. Odpowiedzi
  1. To prawda, są niesamowitą ozdobą skandynawskich mieszkań.

   Usuń
 4. No nie mogę się napatrzeć. Jak oni (znaczy Szwedzi) to robią ?!!! Z pozoru skandynawskie mieszkania prezentowane na podobnych stronach wyglądają identycznie. Gdy się lepiej przyjrzeć każde jest jedyne i niepowtarzalne. Decydują o tym drobne szczegóły tu akurat m. in.ten piękny zielony piec i stolarka drzwiowa. Cudowne!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam dokładnie takie same odczucia .Wiele elementów się powtarza, piece są z reguły w każdym z tych mieszkań, podobnie jak te same plakaty czy poduszki, ale mimo wszystko mam do nich niesamowitą słabość i każde ma w sobie to coś, co sprawia ,że nie mogę się napatrzeć;)

   Usuń
 5. Bardzo ciekawe mieszkanko. Zakochałam się w tych krzesłach w salonie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zwróciłam na nie uwagi wcześniej, ale faktycznie są piękne!

   Usuń